Agencja Interaktywna Renoma  jest młodą firmą, która powstała dzięki połączeniu sił kilku freelancerów z ogromnym doświadczeniem. Każdy z nas posiada wysokie umiejętności w innych dziedzinach związanych z działaniami w sieci. Łącząc siły i działając wspólnie, jesteśmy w stanie zaproponować w pełni kompleksową usługę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą oraz wszystkimi działaniami, które możemy dla Państwa wykonać.

Agencja Interaktywna Renoma – Zespół 

Aktualnie zespół składa się z pięciu osób, jednak cały czas jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z ludźmi, którzy chcą się rozwijać. Zapewniamy wprowadzenie do tematyki oraz szkolenia przygotowujące do rozpoczęcia działań przy użyciu różnego rodzaju narzędzi. Wychodzimy z inną propozycją do klientów, nie  zajmujemy się tylko pozycjonowaniem. Mamy taką możliwość dzięki, posiadaniu  doświadczenia w wielu dziedzinach związanych z reklamą w internecie. Każdy może liczyć na indywidualne podejście i przygotowanie działań ściśle dostosowanych do budżetu.

Agencja Interaktywna Renoma – Działania

Niesiemy pomoc już na etapie startu Państwa działalności, której działania będą opierały się głównie na relacji z klientem za pomocą internetu. Pomagamy w doborze odpowiedniej domeny, ściśle związanej z profilem Państwa działalności. Dobry i dopasowany adres jest podstawowym kluczem do osiągnięcia sukcesu w przyszłości. Kolejnym krokiem jest copywriting mający na celu nie tylko zachęcenie klienta do działania, ale również przygotowanie danej strony do działań seo. Jeżeli strona już powstała to wykonujemy kompleksowy audyt i przechodzimy do dalszych działań. Po dostosowaniu strony pod względem technicznym rozpoczyna się proces pozycjonowania oraz marketingu na wielu kanałach. Należy pamiętać, że tylko połączone działania mogą przynieść sukces.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane działaniami reklamowymi, jak i również poszukujące nowych wyzwań.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *