Copywriting w najlepszym wydaniu dla firm i osób prywatnych. W naszym zespole pracują również znakomici twórcy treści, dlatego przyjmujemy najróżniejsze zlecenia związane z pisaniem tekstów.

Copywriting – co możemy dla Państwa wykonać

– proste teksty seo,

– teksty zapleczowe w kilku wariantach,

– artykuły na blogi,

– treści na strony firmowe,

– opisy produktów w formie podstawowej lub rozbudowanej,

– teksty sprzedażowe i na potrzeby content marketingu,

– inne teksty.

pisanie artykułów seoTworzone treści niezależnie od rodzaju i formy, w każdym przypadku są zoptymalizowane pod działania seo. Dzięki temu otrzymają Państwo tekst, który spełni wszystkie wymagani i dodatkowo przyniesie cały szereg pozytywnych efektów. Przedsiębiorcy działający w sieci często zapominają o tym, że strona internetowa to nie książka, a optymalizacja treści ma duże znaczenie dla uzyskiwania dobrych pozycji w wynikach wyszukiwania. Dlatego oferujemy treści, które wspomogą inne działania związane z promocją w internecie.

 

Dlaczego odpowiednie teksy są tak istotne?

Copywriting na wysokim poziomie to nie tylko stworzenie ładnego i przyciągającego artykułu. Użytkownicy poszukują materiałów, które będą odpowiedzią na zadawane pytania. Jeżeli Państwa strona nie posiada takich treści, to nigdy nie stanie się popularna i nie będzie przynosiła dochodów. Ma to też znaczenie w przypadku sklepów internetowych. Nawet najlepszy produkt może zostać niezauważony z powodu braku odpowiedniego i co najważniejsze wyczerpującego opisu. Niech Państwo pomyślą, czy kupiliby produkt, które jest otoczony nic, nie przekazującą treścią. Jesteśmy pewni, że nie. Podobnie wygląda sytuacja jeżeli chodzi o strony firmowe związane z usługami różnego rodzaju. Należy o tym pamiętać i zawsze starci się trzymać wysoki poziom strony internetowej.

Osoby korzystające z usług pozycjonowania bądź marketingu mogą liczyć na edycję treści na swoich stronach, które zostanie wykonana bez jakichkolwiek dopłat. Zapraszamy do współpracy