Pozycjonowanie proponowane przez naszą firmę zawsze jest ściśle dobrane do potrzeb oraz wymagań klienta. Wiemy jak istotne jest dla Państwa pozyskiwanie klientów z różnych źródeł, dlatego wybiegamy poza standardowe metody pozycjonowania.

Pozycjonowanie stron www w trzech wariantach

Dajemy Państwu możliwość skorzystania z trzech wariantów związanych z usługami seo.

1.Pozycjonowanie – widoczność – szeroki zakres działań

Pierwszy wariant jest najbardziej rozbudowaną opcją, która daje największe możliwości. Pozycjonowane zostają wszystkie możliwe frazy związane z Państwa stroną internetową. Ten rodzaj usługi jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla posiadaczy sklepów internetowych oraz dużych portali.

2.Pozycjonowanie – abonament + efekt

Drugi wariant obejmuje pozycjonowanie wybranych fraz, ustalamy z Państwem słowa kluczowe oraz stałą kwotę abonamentową poszerzoną o płatność za efekt, gdy słowa kluczowe, w wynikach wyszukiwania znajdują się na odpowiednich pozycjach. Takie połączenie pozwala na szeroki zakres działań przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Koszty całkowite za efekt ponoszone są dopiero, gdy strona internetowa znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Natomiast kwota abonamentowa umożliwia ciągłe wzmacnianie Państwa strony www.

3. Pozycjonowanie – abonament

Trzeci wariant pozwala na szybki i stały wzrost pozycji w wyszukiwarce google, jest znakomitym wyborem dla freelancerów oraz małych firm. Pozwala na odczucie pozytywnych efektów w bardzo krótkim czasie. Ten wariant pozwala na skorzystanie z wielu możliwości przy zachowaniu stałych i niewysokich kosztów.

W każdym przypadku wszystkie szczegóły oraz dokładny zakres działań ustalamy z Państwem indywidualnie. Niezależnie od wybranego pakietu klient otrzymuje całkowicie bezpłatnie:

– audyt strony,

– zmiany w obrębie pozycjonowanej domeny,

– dostosowanie treści pod wybrane frazy,

– serię buz marketingu,

– content marketing,

– profile reprezentatywne,

– pomoc i doradztwo,

– raporty.

Możliwe jest również zlecenie prowadzenie profili na portalach społecznościowych oraz blogach.

Dlaczego pozycjonowanie wykonywane przez naszą firmę jest znakomitym wyborem?

pozycjonowanie stron wwwNie działamy jak typowe agencje posiadające w swojej ofercie usługi związane z pozycjonowaniem. Nasz propozycja jest rozbudowana i obejmuje takie działania, które będą przynosiły najlepsze efekty dla Państwa strony. Jesteśmy otwarci na propozycje i zawsze staramy się skomponować ofertę idealnie dostosowaną do budżetu, który chcą Państwo przeznaczyć na pozycjonowanie. Należy pamiętać, że prowadzenie biznesu w sieci bez odpowiednich metod reklamy, nie pozwoli na rozwój i wykorzystanie drzemiącego w działalności potencjału.

Służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.